Vlastně mou svatbou v roce 2018. Tehdy jsme se sestrou Míšou, která byla moje svědkyně, začaly plánovat náš den D. Míša byla skvělá a opravdu se postarala o to, že jsme měli svatební den bez starostí, všechno zařídila, zkoordinovala a na všechno a všechny dohlídla.

Těsně po obřadu začalo pršet, tak Míša běžela přenést květiny dovnitř, a proto třeba neviděla, jak mě manžel přenáší přes práh. Ale jako svědkyně, sestra nevěsty, byla vlastně celý den v práci a svatbu si defakto začala užívat až večer. A tak vznikla myšlenka na to, že je skvěle mít na svatbě externího člověka, který se o všechno postará a rodina a přátelé si mohou svatbu pořádně užít a nemusí nic organizovat. Míša si udělala koordinátorský kurz a založila agenturu Simply Yes. Na začátku oslovila kamarádky, které měly svatbu, zda by jim mohla se svatbou pomoci. A na jedné, která byla pro téměř 100 lidí,  potřebovala pomoci.

Byla jsem na mateřské se synem a těšila se, že si vlastně trochu odpočinu od všedních starostí mámy. Svatba byla skvělá, všechno klaplo na jedničku a po cestě ze svatby jsem se s Míšou domluvily, že to zkusíme spolu „rozjet“ více. A myslím, že se to povedlo a společně jsme si užily neskutečnou 3 letou jízdu – bylo to vlastně jako na horské dráze – byla plná ostrých zatáček, strmých kopců a pohodových rovinek.

Na konci roku 2022 se ale naše pracovní cesty rozešly. Po pracovní stránce to mezi námi už nebylo ono. A než abychom se rozhádaly i jako sestry, bylo nejlepší v nejlepším přestat. Chvíli jsem zvažovala, zda to zkusit sama, a nakonec jsem se rozhodla, že svatby a eventy mě neskutečně baví, naplňují, a že bych ráda využila svoje zkušenosti a déle se zlepšovala se. 

A tak vzniklo Láskovo, místo, kde se slaví láska všech podob.

Lucie