O mně

Koordinátorka Lucie

Zdravím vás na bezpečném a láskyplném místě, kde slavíme lásku všech podob.

Jsem Lucie, dvojnásobná máma, vystudovaná ekonomka a vdaná paní. Takto vše začalo - na mé svatbě, kterou jsme uspořádali na 10. výročí seznámení. Vím tedy, jak krásné, ale strastiplné momenty mohou během dne D nastat a že na to člověk nemusí být sám.

Proto bych vám ráda pomohla. Ať už v plánování vaší svatby, akce či rozlučky. Práce s lidmi mě naplňuje a v organizování na zakázku nejsem žádný nováček.

Chci vám splnit přání a postarat se o to, ať na naši spolupráci rádi vzpomínáte.

  • 4+ roky zkušeností s plánováním událostí

  • 40+ zorganizovaných svateb a eventů


Lucie Olšarová
koordinátorka
. láskovo . svatby & eventy
ZAJÍMAVOSTI

Svatební Nej

Nezáleží, zda chcete mít svatbu na poli, s celou rodinou, nebo jen ve dvou. Mít všechno z čokolády a třeba ve žluté barvě. Pořádat firemní vánoční večírek na jaře i se stromečkem.

Každá svatba i akce jsou výzva. Vaše přání vám s radostí splníme.

Největší
{300 hostů}

vietnamská

Nejdelší
{3 dny}

ˇrecká

Nejoriginálnější
{Hotel Cvilín, Krnov}

veganská

Nejbarevnější
{Hotel Freud, Ostravice}

svatba P+M

Kolegové

Svatební Tým

Eunika | Eventová koordinátorka

S Eni se známe z VŠ. Naše cesty se opět setkaly při společném tématu, podnikání na mateřské.

Eni je máma dvou dětí a přípravám dětských oslav, firemních plesů pro 300 zaměstnanců nebo rodinných dnů se věnuje už několik let. Baví ji realizovat ty nejbláznivější nápady. 

F.A.Q.

Otázky a Odpoveˇdi

Co vás nejvíce zajímá ohledně plánování svateb, pořádání dětských oslav nebo fungování našeho týmu. Přečtěte si nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně.

Nejvíce záleží na termínu a službě, o kterou máte zájem. Například sobotní termíny v letních měsících, nebo speciální i magická data jsou často rezervovány i rok dopředu. Pokud tedy stojíte o svatbu v mé režii, čím dříve, tím lépe. Vždy ale záleží na okolnostech. Výzdoba nebo oslava se ve volném termínu dá zvládnout i za měsíc.

Každá svatba i oslava je velmi individuální, proto se obecným ceníkem či balíčky neřídím. Všechno je o domluvě. Nejlepší je se mi ozvat, naplánujeme nezávaznou schůzku, a poté vám sestavím konkrétní cenovou nabídku. 

Celý rok není rozhodně jen o svatbách. Moc ráda vám pomohu naplánovat, vyzdobit i zorganizovat dětskou oslavu, rozlučku se svobodou, baby shower nebo firemní večírek.

Na Moravě jsem “doma”, ale moc ráda se občas podívám do dalších koutů ČR nebo i za hranice!

Potkáme se někde v Ostravě v útulné kavárně. Vyslechnu si vaše představy, plány a přání. Naopak vám zase já přiblížím mé služby, probereme, s čím vám mohu pomoci a jak by spolupráce mohla probíhat. Ale hlavně se navzájem poznáme a zjistíme, jestli jsme naladěni na stejnou vlnu. To je za mě velice důležité, protože spolu budeme třeba rok velice intenzivně plánovat váš den D. 

Ne, nemám problém spolupracovat s někým, koho jsem na svatbě ještě nezažila, pokud je to vaše přání. Pokud ale vybrané dodavatele ještě nemáte, moc ráda vám doporučím někoho, kdo vám bude sedět jak lidsky, tak profesně a odvede skvělou práci.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. View more
Souhlasím
Nesouhlasím