F.A.Q.

Otázky a Odpoveˇdi

Co vás nejvíce zajímá ohledně plánování svateb, pořádání dětských oslav nebo fungování agentury. Přečtěte si nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně.

Nejvíce záleží na termínu a službě, o kterou máte zájem. Například sobotní termíny v letních měsících, nebo speciální i magická data jsou často rezervovány i rok dopředu. Pokud tedy stojíte o svatbu v mé režii, čím dříve, tím lépe. Vždy ale záleží na okolnostech. Výzdoba nebo oslava se ve volném termínu dá zvládnout i za měsíc.

Každá svatba i oslava je velmi individuální, proto se obecným ceníkem či balíčky neřídím. Všechno je o domluvě. Nejlepší je se mi ozvat, naplánujeme nezávaznou schůzku, a poté vám sestavím konkrétní cenovou nabídku. 

Celý rok není rozhodně jen o svatbách. Moc ráda vám pomohu naplánovat, vyzdobit i zorganizovat dětskou oslavu, rozlučku se svobodou, baby shower nebo firemní večírek.

Na Moravě jsem “doma”, ale moc ráda se občas podívám do dalších koutů ČR nebo i za hranice!

Potkáme se někde v Ostravě v útulné kavárně. Vyslechnu si vaše představy, plány a přání. Naopak vám zase já přiblížím mé služby, probereme, s čím vám mohu pomoci a jak by spolupráce mohla probíhat. Ale hlavně se navzájem poznáme a zjistíme, jestli jsme naladěni na stejnou vlnu. To je za mě velice důležité, protože spolu budeme třeba rok velice intenzivně plánovat váš den D. 

Ne, nemám problém spolupracovat s někým, koho jsem na svatbě ještě nezažila, pokud je to vaše přání. Pokud ale vybrané dodavatele ještě nemáte, moc ráda vám doporučím někoho, kdo vám bude sedět jak lidsky, tak profesně a odvede skvělou práci.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. View more
Souhlasím
Nesouhlasím