Není ostuda si říct o pomoc! Od toho tady jsme já a můj tým, se kterým se postaráme o hladký průběh vašeho svatebního dne.

Vy ani vaši nejbližší nepřijdou o nejdůležitější momenty svatby, budete se moci soustředit jen na ty příjemné věci a práci přenecháte nám. Pod naší taktovkou bude jak starost o vás, tak svatebčany. Nemusíte řešit ani kontakt s dodavateli, kteří budou v ten den klíčoví. 

Obřad, prstýnky, průvod, zásoba kapesníčku, dodržení harmonogramu, organizace rozvozů a rozdání výslužky - to a ještě mnohé další můžete nechat na nás. Staneme se vaší pravou rukou.

Cena:
První konzultace je nezávazná a zcela zdarma. Na základě ní vytvořím cenovou nabídku.

Celodenní koordinace zahrnuje

  • 2 - 3 osobní schůzky

  • Tipy na ověřené dodavatele

  • Společná návštěva svatebního místa

  • 12 hodinovou koordinaci svatebního dne (2 koordinátoři - počet koordinátorů se pro svatby s více jak 80 hosty může zvýšit)

Nabídka
Naše Sluzˇby

Službu Vaše pravá ruka jste si již prohlédli. Prozkoumejte další naši nabídku…

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. View more
Souhlasím
Nesouhlasím