Vy si svou svatbu užijete. My se postaráme o veškeré plánování! Zní to přesně tak hezky a jednoduše, jaké to doopravdy bude.

Naše společná spolupráce začne konzultací, kde probereme vaše přání, představy a poté se pustíme do plánování. Začneme datem, počtem hostů a rozpočtem. Ten pro vás od té doby budeme hlídat. Podle toho za vás zařídíme místo (společně ho navštívíme), ověřené dodavatele a jejich komunikaci, ochutnáme a vybereme sweetbar i dort. Vše záleží na vás, takže se také můžeme podívat na styly výzdoby nebo vymyslet fotokoutek i koutek pro děti.

Hlavní pomoc zahrnuje starost o hladký průběh během svatebního dne. Vy si tyto okamžiky budete jen užívat, my za váš organizovat a pracovat.

Cena:
První konzultace je nezávazná a zcela zdarma. Na základě ní vytvořím cenovou nabídku.

Svatba na klíč zahrnuje

  • 5 - 6 osobních schůzek

  • Kompletní naplánování svatebního dne a zajištění všech dodavatelů dle vašich preferencí ( cca 50 - 60 hod.)

  • 2x společná návštěva svatebního místa

  • 12 hodinová koordinace svatebního dne (2 koordinátoři - počet koordinátorů se pro svatby s více než 80 hosty může zvýšit)

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. View more
Souhlasím
Nesouhlasím